Блог

5 способов как жителям поддержать местный бизнес

5 способів як жителям підтримати місцевий бізнес

Коронавірус COVID-19 продовжує поширюватися по всьому світу, впливаючи на життя бізнесу у всьому світі. Більшість людей залишається без роботи та чіткого бачення майбутнього. Тому редакція ТОП 20 пропонує підтримати малий бізнес,...

Куда повести свою суженую на первое свидание в Тернополе?
Куди повести свою суджену на перше побачення у Тернополі?

Наша редакція підготувала для вас ТОП 7 місць, куди зводити дівчину на побачення так, аби вона погодилась на наступне у Тернополі.

Автошколы Тернополя: где готовят настоящих «шумахеров»
Автошколи тернополя: де готують справжніх «шумахерів»

Автошколу обирають залежно від того, що хочуть отримати. Чи права, чи знання і навички. До початку навчання в автошколі кожен майбутній водій замислюється про суму, яку доведеться заплатити за можливість отримання прав.

Выбираем спортивные секции для детей
Обираємо спортивні секції для дітей

Для того, щоб діти були здоровими та фізично розвиненими батьки віддають їх у спортивні секції. Спорт дисциплінує, тренує витривалість та сприяє правильному фізичному та психічному розвитку. Тут важливо правильно обрати вид спорту, який не зашкодить вашій дитині. На сьогоднішній день діти мають змогу займатися практично будь-яким видом спорту — все залежить від платоспроможності батьків. Але орієнтуватися потрібно все ж на уподобання дитини, оцінюючи здібності та особисті побажання.

Обзор детских комнат Тернополя
Огляд дитячих кімнат Тернополя

Дитячі кімнати – прекрасне рішення для батьків. Адже тут можна відсвяткувати дитячий День народження, де дітки зможуть пострибати на батутах, погратись у хованки та весело провести час. Пропонуємо переглянути дитячі ігрові кімнати, де діти зможуть награтися досхочу, а дорослі спокійно попити кави.